Významné body jsou uvedeny na: www.mapy.cz/s/fTqX

Z hlavního nádraží vyjděte vchodem směřujícím k zastávkám „Hlavní nádraží“. Tramvají číslo 1 (směr Bolevec) nebo číslo 2 (směr Skvrňany) jeďte na zastávku „Náměstí Republiky“ (2 stanice). Poté se vraťte proti směru jízdy cca 80 m a za vodárenskou věží zahněte doleva. Před sebou vidíte hotel – vchod je cca 160 m vzdálený.

Po vystoupení z autobusů podchodem projděte směrem k tramvajovým zastávkám „CAN Skvrňanská“. Jeďte tramvají číslo 2 (směr Světovar) na zastávku „náměstí Republiky“, přejděte náměstí po celé délce a poté projděte Pražskou ulicí (rohová ulice z náměstí) a za vodárenskou věží zahněte doleva. Před sebou vidíte hotel – vchod je cca 160 m vzdálený.

Z hotelu Courtyard Marriott vyjděte doleva směrem k tramvajové zastávce „Náměstí Republiky“. Ze zastávky „Náměstí Republiky“ jeďte tramvají číslo 1 (směr Bolevec) nebo 2 (směr Skvrňany) do zastávky „Hlavní pošta“ (1 stanice), poté jděte ze zastávky „Hlavní pošta“ cca 40 m ve směru jízdy a zahněte doleva na zastávku „Sady Pětatřicátníků“. Ze zastávky „Sady Pětatřicátníků“ jeďte tramvají číslo 4 (směr Bory) na zastávku „Bory“ (konečná stanice). Ze zastávky „Bory“ jděte ulicí U Borského parku (doleva od směru jízdy) až na autobusovou zastávku „Bory“. Odtud jeďte autobusem číslo 30 (směr sídliště Košutka) na zastávku „Sídliště Bory“ (1 stanice). Poté se vraťte proti směru jízdy cca 250 m. Parkhotel je po levé straně. Místo jízdy autobusem číslo 30 je možné jít pěšky (rovně cca 800 m). Parkhotel je po pravé straně.

Cestou zpět vystupte z tramvaje číslo 4 (směr Košutka) v zastávce „Sady Pětatřicátníků“ přestupte na tramvaj číslo 1 (směr Slovany) nebo tramvaj číslo 2 (Světovar), jedoucí z opačné zastávky, vystupte na zastávce „náměstí Republiky“, přejděte náměstí po celé délce a poté projděte Pražskou ulicí (rohová ulice z náměstí) a za vodárenskou věží zahněte doleva. Před sebou vidíte hotel – vchod je cca 160 m vzdálený.

Z hotelu Courtyard Marriott vyjděte doleva směrem k tramvajové zastávce „Náměstí Republiky“. Pokračujte pěšky Pražskou ulicí a vyjdete přímo na náměstí Republiky.

Z hlavního nádraží vyjděte vchodem směřujícím k zastávkám „Hlavní nádraží“. Přejděte silnici a nastupte na trolejbus číslo 16 (směr Sídliště Bory) a jeďte na zastávku „Sídliště Bory“ (konečná stanice). Poté se vraťte proti směru jízdy cca 250 m. Parkhotel je po levé straně.

Z kongresového centra vyjděte doprava a dojděte na trolejbusovou zastávku „Sídliště Bory“, nastupte do trolejbusu číslo 16 (směr Dobravka) a jeďte až na zastávku „Mrakodrap“. Přejděte silnici a jděte po směru jízdy k první křižovatce. Odbočte doleva do Martinské ulice a pokračujte zhruba 350 m rovně na náměstí Republiky.

Zpět se dostanete ze zastávky Mrakodrap trolejbusem číslo 16 (směr Sídliště Bory). Vystupte na zastávce „Sídliště Bory“ (konečná stanice). Poté se vraťte proti směru jízdy cca 250 m. Parkhotel je po levé straně.

Po vystoupení z autobusu vyjděte z autobusového nádraží, po pravé ruce je trolejbusová a autobusová zastávka „CAN Husova“. Trolejbusem číslo 11 (směr Ústřední hřbitov) nebo autobusem 35 (směr U Ježíška) přejeďte na zastávku „Tylova“. Vraťte se cca 50 m proti směru jízdy, zahněte doleva a přejděte ulici na zastávku „Tylova“ v opačném směru. Jeďte trolejbusem číslo 16 (směr Sídliště Bory). Vystupte na zastávce „Sídliště Bory“ (konečná stanice). Poté se vraťte proti směru jízdy cca 250 m. Parkhotel je po levé straně.

Ze zastávky „Náměstí Republiky“ v Pražské ulici jeďte tramvají číslo 1 (směr Bolevec) nebo 2 (směr Skvrňany) do zastávky „Hlavní pošta“ (1 stanice), poté jděte ze zastávky „Hlavní pošta“ cca 40 m ve směru jízdy a zahněte doleva na zastávku „Sady Pětatřicátníků“. Ze zastávky „Sady Pětatřicátníků“ jeďte tramvají číslo 4 (směr Bory) na zastávku „Bory“ (konečná stanice). Ze zastávky „Bory“ jděte ulicí U Borského parku (doleva od směru jízdy) cca 200 m až na autobusovou zastávku „Bory“. Odtud jeďte autobusem číslo 30 (směr sídliště Košutka) na zastávku „Sídliště Bory“ (1 stanice). Poté se vraťte proti směru jízdy cca 250 m. Parkhotel je po levé straně. Místo jízdy autobusem číslo 30 je možné jít pěšky (rovně cca 800 m). Parkhotel je po pravé straně.

logo2

Chytrá a zdravá
doprava ve městech

4. – 5. dubna 2017

REFERENCE